Grāmata “Mācies braukt droši”

  • Pirmā šāda veida grāmata latviešu valodā
  • Veidota, pamatojoties uz Latvijas un ārvalstu ekspertu pieredzi
  • Satur noderīgus ieteikumus drošai un ekonomiskai braukšanai dažādos apstākļos un gadalaikos

 

“Mācies braukt droši!” ir pirmā grāmata latviešu valodā, kas palīdz izprast uz ceļa reāli notiekošo un kļūt par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku. Drošas autovadīšanas rokasgrāmata tiem, kam jau ir vadītāja tiesības, un tiem, kas vēl tikai grasās tās iegūt. Visiem, kuri brauc.

Par grāmatu

DROŠAS BRAUKŠANAS SKOLAS mērķis ir uzlabot satiksmes drošību Latvijā. Tādēļ apmācām gan topošos autovadītājus, kuri mūsu vadībā gūst pirmās iemaņas, gan arī pieredzējušus profesionāļus, kam palīdzam pilnveidot braukšanas stilu un izskaust nepilnības. Tāpat kā dzīvē nav divu vienādu dienu, tā arī nav divu identisku satiksmes situāciju. Tāpēc labs autovadītājs mācās visu laiku neatkarīgi no stāža.

Ikdienas darbā mēs sapratām, ka latviešu valodā pietrūkst grāmatas, kurā apkopoti ne vien ceļu satiksmes noteikumi, bet arī atziņas, kas palīdz izprast uz ceļa reāli notiekošo un kļūt par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku. Rokasgrāmatas tiem, kam jau ir autovadītāja tiesības, un tiem, kas vēl tikai grasās tās iegūt.

Tagad tāda grāmata ir. Šajā izdevumā, kas veidots, pamatojoties uz Latvijas un ārvalstu ekspertu pieredzi, atradīsiet informāciju par satiksmes noteikumiem, padomus tiem, kas gatavojas autovadītāja eksāmenam, kā arī visiem noderīgus ieteikumus drošai un ekonomiskai braukšanai dažādos apstākļos un gadalaikos. Mēs esam pārliecināti, ka šī grāmata jums palīdzēs samazināt risku uz ceļa, ietaupīt degvielu, saudzēt automobili un labāk saprasties ar citiem satiksmes dalībniekiem.

8.47 LVL / 12.05 EUR


DBS PARTNERI