Droši ne tikai ziemā: aicina pieteikties bezmaksas drošas braukšanas apmācībām

Droša braukšana ir svarīga visu gadu, ne tikai ziemā, kad ceļu klāj sniegs vai ledus. “Mazda”, uzsākot ilgtermiņa sadarbību ar Drošas Braukšanas Skolu (DBS Autoskola), aicina autovadītājus uzlabot savu meistarību un 3. martā piedalīties bezmaksas drošas braukšanas apmācībās Biķernieku trasē, lai apgūtu svarīgāko par drošu satiksmi arī siltākos laikapstākļos.


“Mūsu zināšanas par drošu braukšanu apvienojumā ar “Mazda” pieredzi auto ražošanā ir veids, kā Latvijas ceļu satiksmi varam padarīt nedaudz sakārtotāku un šoferus – zinošākus un apdomīgākus,” saka DBS Autoskolas direktors Jānis Vanks un aicina pieteikties bezmaksas drošas braukšanas apmācībām.

3. martā bezmaksas drošas braukšanas apmācībās Biķernieku trasē interesenti praktiskajās nodarbībās un testa braucienos ar Mazda 3 un Mazda CX-3 varēs iegūt ieskatu par to, kā reaģēt ekstrēmās situācijās uz ceļa arī tad, ja to neklāj sniegs. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, interesenti līdz 28. februārim aicināti pieteikties, rakstot uz info@dbs.lv.


Kā atzīst Jana Garanča, SIA “Inchcape Motors Latvia” mārketinga vadītāja, abu uzņēmumu sadarbība nav nejaušs solis. “Gan gaidāmajās drošas braukšanas apmācībās, gan arī turpmāk DBS studentiem būs iespēja izmēģināt un iepazīties ar “Mazda” tehnoloģiju priekšrocībām reālajā dzīvē, un pārliecināties par šī auto kvalitāti un drošību,” saka J. Garanča.

DBS PARTNERI