Braukšanas iemaņu atsvaidzināšana

 • Braukšanas prasmju un pārliecības atgūšana
 • Elastīgs nodarbību grafiks
 • Auto un moto

Jums ir autovadītāja apliecība, bet ilgi nav iznācis sēsties pie stūres? Vai arī – braucat, bet nejūtaties droši? Šis kurss palīdzēs atsvaidzināt/ nostiprināt braukšanas iemaņas kopējā satiksmē un atgūt psiholoģisku pārliecību par savām spējām.

Pieteikties iespējams zvanot uz tālruni +371 20 777 222.

Ja uz rezervēto nodarbību nav iespējams ierasties, par to jāziņo vismaz 24 stundas pirms nodarbības sākuma! Pretējā gadījumā nodarbība tiek reģistrēta kā notikusi.

 

 

Izmaksas

55 /90minAuto nodarbība
55 /90minMoto nodarbība

Autoskolas atsauksmes


 • Esmu ļoti priecīga, ka mācījos braukt tieši DBS Autoskolā. Manuprāt, pati svarīgākā apmācības sastāvdaļa ir instruktors. Esmu dzirdējusi daudz briesmu stāstus, kādi tik tie instruktori nemēdz būt, DBS Autoskolā neko tādu Jūs nesastapsiet.

  Anna Rozīte
  televīzijas seja un raidījuma Kinomānija vadītāja

 • DBS Autoskolas atšķirība pret citām autoskolām viennozīmīgi ir attieksme! Tā kā iepriekš biju mācījusies arī citā autoskolā varu lieliski salīdzināt! Ja iepriekšējā autoskolā jutos kā "konveijerī", kur nevienam es personīgi neinteresēju, tad DBS Autoskolā gan teorijas pasniedzējs, gan braukšanas instruktors attiecās ļoti personīgi.

  Rūta Čivča
  LNT žurnāliste

 • Personīgi man sākt mācīties braukt 50 gadu vecumā bija jauks un nopietns izaicinājums. Mums bija ļoti jauka un neliela grupa ar lielisku savstarpējo kontaktu. Patīkamā gaisotnē mācības noteikti sokas labāk.

  Normunds Šnē
  Sinfoniette Rīga mākslinieciskais vadītājs


DBS PARTNERI