15. martā atsāksies praktiskās braukšanas nodarbības. Tās varēs uzsākt T/C ORIGO vai Kalnciema Kvartālā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka saistībā ar valdības ierobežojumiem, praktiskās braukšanas nodarbības tika apstādinātas sākot ar 2020. gada 21.decembri. Šobrīd ir apstiprināts valdības lēmums par B Kategorijas praktiskās braukšanas nodarbību atsākšanu sākot ar 2021. gada 15. martu.

Ir noteikti sekojoši papildus ierobežojumu nodarbību norisē:

  • Braukšanas nodarbības atsākt drīkst tikai tie kursanti, kuri autoskolas gaitas uzsākuši līdz 2020. gada 20. decembrim. Kursantiem, kuri iestājušies autoskolā pēc 20.12.2020 būs vēl jāpaciešas un jāseko līdzi turpmākajiem valdības lēmumiem par ierobežojumiem;
  • Nodarbību laikā instruktors un apmācāmais lieto mutes un deguna aizsegus;
  • Pēc katras nodarbības jāvedina transportlīdzeklis un starp apmācāmajiem jānodrošina 15 minūšu pauze, kuras laikā jāveic transportlīdzekļa virsmu dezinfekcija. Dēļ šī nosacījuma esam izmainījuši ierasto braukšanas nodarbības grafiku, papildinot to ar noteikto 15 minūšu pauzi;
  • Apmācību laikā jābūt ieslēgtai ventilēšanas sistēmai;
  • Instruktors dienā var apmācīt ne vairāk kā piecus apmācāmos, un reizi nedēļā instruktoram jāveic Covid-19 tests, ja vien instruktors nav vakcinēts.

Pārējie ierobežojumi, jau bijuši ieviesti DBS Autoskolas līdzšinējā ikdienas praksē un notiks, kā ierasts.

Lai visiem kursantiem, kuriem atļauts atsākt apmācības nodrošinātu iespēju turpināt praktizēt praktiskās braukšanas esam ieviesuši sekojošas izmaiņas braukšanas nodarbību rezervēšanas sistēmā:

  • Kursantam dienā nevar būt rezervētas un notikt vairāk par 1 braukšanas nodarbību;
  • Kursantam kalendārajā nedēļā nevar būt rezervētas un notikt vairāk par 3 braukšanas nodarbībām;
  • Kursantam vienlaicīgi braukšanas grafikā nevar būt rezervētas vairāk par 8 braukšanas nodarbībām (Iepriekšējo 10 vietā).

DBS Autoskolas administrācija lūdz uzņemt šīs izmaiņas ar sapratni, jo pēc tik ilgas dīkstāves ir tikai loģiski, ka nodarbību pieprasījums var pārsniegt piedāvājumu, tādēļ autoskola sekos līdzi aktuālajai situācijai un ieviesīs attiecīgi pielāgotus risinājumus.

Atgādinām, ka centrā nodarbības vairs netiek uzsāktas no T/C Galleria Riga, bet no T/C ORIGO jaunās pazemes autostāvvietas!

Kā nokļūt uz T/C ORIGO?

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free
download intex firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download

DBS PARTNERI