DBS Autoskola apsveikusi iedvesmojošāko bezcigaretes.lv pirmās kampaņas “Atmet smēķēšanu 28 dienās” dalībnieku.

Šogad tika izveidots jauns sociālais projekts bezcigaretes.lv ar mērķi sniegt atbalsta plecu smēķētājiem un motivēt atmest, kura sākotnējais koncepts ir nodrošināt 28 dienu online atbalsta programmu, piesaistot dažādus speciālistus, kā arī līdzcilvēku savstarpējo atbalstu un pieredzes apmaiņu. Pirmajās 3 dienās “Atmet smēķēšanu 28 dienās” kampaņā pieteicās vairāk kā 700 dalībnieku.


DBS Autoskola vienmēr sevi uzskatījis par sociāli atbildīgu uzņēmumu un iesaistījies vairākās akcijās, kuras veidotas ar mērķi uzlabot dažādas sabiedrības kopējās drošības vai veselības sfēras. Atkarība no smēķēšanas ietekmē ne vien pašus smēķētājus un viņu ģimenes, bet arī pārējo sabiedrību, tādēļ šis projekts mūsu uzņēmumam ir nozīmīgs un esam priecīgi par lielo dalībnieku atsaucību un iespēju būt daļai no tā. 

Lai tiktu galā ar atkarību no smēķēšanas, liela nozīme ir tieši psiholoģiskajiem faktoriem, tādēļ īpašu lomu šajā grūtajā periodā spēlē līdzcilvēku sapratne un atbalsts. Šie galvenie iemesli kādēļ DBS Autoskola piešķīra motivācijas balvu “Drošas un ekonomiskas braukšanas kurss” EUR 250,- apmērā dalībniekam, kurš bijis visiedvesmojosākais un sniedzis papildus motivāciju atmest arī citiem atbalsta grupas dalībniekiem. Grupas iekšējā balsojumā balvu tika nolemts piešķirt Mariannai Hazijevai, kura visu 28 dienu periodu bija ļoti pozitīva, dalījās ar savu pieredzi un atbalstīja pārējos dalībniekus.

Projekts bezcigaretes.lv turpināsies un tājā bezmaksas ir iespējams iesaistīties visiem, kuri apsvēruši domu atmest smēķēšanu. DBS Autoskola plāno atbalstīt šo lielisko iniciatīvu arī turpmākajās kampaņās. Vaiāk informāciju par projektu meklējiet oficiālajā biedrības mājaslapā www.bezcigaretes.lv

 

DBS PARTNERI