ERGO sadarbībā ar Drošas Braukšanas Skolu izstrādājuši izglītojošu video programmu par drošu auto vadīšanu

Lai veicinātu drošību uz ceļa un mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, apdrošināšanas sabiedrība ERGO sadarbībā ar Drošas Braukšanas Skolu (DBS), turpinot izglītot autovadītājus, izstrādājusi izglītojošu padomu programmu “Drošas braukšanas pamatprincipi”. Tās ietvaros regulāri tiks veidoti video, iekļaujot padomus par drošu un pareizu rīcību dažādās situācijās uz ceļa un sniedzot noderīgu informāciju gan iesācējiem, gan arī pieredzējušiem autovadītājiem.  

Kā pirmie sagatavoti trīs video, kuros skaidroti elementāri drošas braukšanas pamati, kurus ne vienmēr pārzina autovadītāji pat ar gadiem ilgu stāžu. Pirmajā padomu video DBS direktors Jānis Vanks skaidro pareizu pozīciju pie transportlīdzekļa stūres, kas spēkratu ļauj vadīt droši un ērti, un palīdz pasargāt sevi ceļu satiksmes negadījumā. Otrajā programmas “Drošas braukšanas pamatprincipi” cikla video apkopoti praktiski padomi pareizai roku novietošanai uz auto stūres. Trešā video tēma ir ekstremāla bremzēšana. Tā ir viena no pamatprasmēm, kas palīdz izvairīties no iespējamās sadursmes vai mazina negadījuma sekas. 

“Sabiedrības izglītošana par drošu un atbildīgu auto vadīšanu ir viena no ERGO prioritātēm. Uzsākot programmu “Drošas braukšanas pamatprincipi”, mēs autovadītājiem vēlamies atgādināt par vienkāršām lietām, kuru ievērošana var būtiski mazināt negadījuma risku. Ikdienā izskatot apdrošināšanas atlīdzību lietas, nereti saprotam, ka negadījuma iemesls ir autovadītāju nepilnīgās prasmes vai aizmirsti elementāri drošas braukšanas pamatprincipi, tāpēc autovadītājiem noteikti ir vērts ieklausīties drošas braukšanas speciālistu padomos,” uzsver apdrošināšanas sabiedrības ERGO valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse.

“Latvijā drošas braukšanas pamatprincipu teorētiskā daļa ir iekļauta jauno autovadītāju apmācību procesā, taču ne vienmēr autoskolas ir spējīgas un pietiekami kvalificētas, lai šādu informāciju pasniegtu. Arī tiem autovadītājiem, kuri ir izgājuši drošas braukšanas apmācības, laiku pa laikam zināšanas un prasmes ir jāatsvaidzina, jo gadu gaitā bieži tiek aizmirstas pat elementāras lietas. Viena no tām ir ērta pozīcija pie stūres un pareizs roku novietojums uz tās, kas nenogurdina un netraucē adekvāti reaģēt negaidītās situācijās, kad pēkšņi jāmaina kustības trajektorija vai jābremzē. Ļoti daudzi autovadītāji arī neprot ekstremāli un strauji nobremzēt, bet tas var izglābt dzīvības. Tieši tāpēc izglītojošo programmu esam nolēmuši uzsākt ar drošas braukšanas pamatiem, kurus jāzina ikvienam autovadītājam,” norāda DBS direktors Jānis Vanks

ERGO un DBS eksperti aicina noskatīties programmas “Drošas braukšanas pamatprincipi” pirmās trīs padomu sērijas, kas pieejamas šeit. Jau drīzumā ERGO Latvija YouTube vietnē tiks publicēti arī nākamie drošas braukšanas padomu video. 

Par ERGO 

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas piedāvā plašu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, tostarp nedzīvības, dzīvības un veselības apdrošināšanu. ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei Baltijas valstīs uzticas 650 000 klientu. 

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju grupā, kas ir viena no Vācijas un Eiropas lielākajām apdrošināšanas grupām. ERGO ir pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs, koncentrējoties uz biznesu Eiropā un Āzijā. ERGO akcionārs ir Munich Re, kas ir viens no lielākajiem pārapdrošinātājiem un risku pārvaldītājiem pasaulē.

Vairāk informācijas: www.ergo.lv

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
download karbonn firmware
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free

DBS PARTNERI