Kā un vai kārtot B kategorijas tiesības pandēmijas laikā?

Līdz ar pandēmijas iestāšanos, interese par B kategorijas tiesībām nebūt nav mazinājusies, savukārt jautājumu skaits – audzis trīskārši. Kā un vai vispār var nokārtot B kategorijas tiesības pandēmijas laikā? Atbilde ir jā, bet, lai noskaidrotu, kā to īstenot, turpini lasīt šo rakstu! 

B Kategorija tiesības DBS Autoskola

B kategorijas teorijas apmācības online

Braukt ar sauszemes transportlīdzekli, kas nepārsniedz 3.5t pa jebkuriem Latvijas ceļiem, pārvadāt līdz pat 8 pasažieriem vai pat vest piekabi – to visu garantē B kategorijas tiesības. Bet ko pašlaik vari darīt lietas labā, lai panāktu soli pretī sapnim par vadītāja apliecību? Piesakies B kategorijas teorijas apmācībām online jeb tiešsaistē!

Kādas ir B kategorijas tiesību priekšrocības? 

 • Elastība 

B kategorijas apmācības pašlaik notiek online, un tās galējā pietura topošajam vadītājam ir pārvietošanās brīvības iegūšana. Jā, arī šajos ierobežojumu apstākļos personīgā auto vadīšana noteikti sniedz lielāku pārvietošanās brīvību, nekā, piemēram, pārvietošanās sabiedriskajā transportā. 

 • Drošība 

Bez šaubām, šodien daudz jādomā arī par drošību. Personīgais auto tandēmā ar B kategorijas vadītāja apliecību sniedz tev papildu drošības sajūtu – tā ir telpa, kas primāri radīta tikai personīgajām vajadzībām.  

 • Ātrums un ērtības 

Lai gan mūsu ikdiena ir mainījusies, ir darīšanas, kas notiek tikai ārpus mājas, vai ne? Acīmredzams, ka personīgais auto, papildus iepriekš minētajām priekšrocībām, arī nogādās Tevi jebkur daudz ātrāk un ērtāk, lieki netērējot laiku. 

 • Izdevība 

Tomēr nereti izdevība slēpjas ne tikai laikā, bet gan arī naudā. 21. gadsimta dalīšanās filozofija ir ienākusi arī auto un pārvadājumu sfērā, piedāvājot tādus risinājumus, kā piemēram car sharing. Tas nozīmē, ka Tev nemaz nav nepieciešams personīgais auto, lai baudītu visas tā priekšrocības! Jo īpaši lielajās pilsētās car sharing patiešām ir vēl viens lielisks iemesls, lai iegūtu B kategorijas vadītāja apliecību. Nokārto tiesības, lec iekšā auto un dodies darīt vai baudīt Latvijas dabu, kad vien sagribi.

B Kategorija tiesības DBS Autoskola

B kategorijas braukšanas apmācība 

Vadītāja apliecības iegūšana ir arī laba investīcija sevī un karjerā – pašlaik ir labākais laiks, lai domātu par izaugsmes iespējām, kas pavērs jaunas iespējas nākotnē. 

B kategorija nereti ir punkts, ko darba devēji ja ne iekļauj kā obligātu kandidatūras prasību, tad noteikti uzskaita kā priekšrocību. 

Arī tad, ja skatāmies personīgās izaugsmes robežās, kādēļ gan neizaicināt sevi un nepieteikties B kategorijas apmācībām online? Jebkurš B kategorijas apmācību formāts ne tikai palielina Tavu konkurētspēju darba tirgū, bet gan arī ir lietderīgs Tavai personīgajai izaugsmei. Turklāt pašlaik ar B kategorijas apmācību online – pat neizejot no mājām! B Kategorija tiesības DBS Autoskola

 

Drošas Braukšanas Skola piedāvā – B kategorija online 

Drošas Braukšanas Skola rūpējas ne tikai par to, lai sagatavotu Tevi vadītāja apliecības iegūšanai, bet gan arī drošai un prasmīgai braukšanai dažādās situācijās – un šī praktiskā daļa sākas tieši ar teorētiskajām zināšanām! 

Pašlaik vari ātri un viegli pieteikties B kategorijas apmācībām online – DBS pasniedzēji ir pieredzējuši autovadītāji un skolotāji, tādēļ ne tikai sniegs profesionālas un kvalitatīvas zināšanas, bet gan arī ‘’sausu teoriju’’ apaudzēs ar praktiskiem, ikdienā noderīgiem padomiem ‘’iz dzīves’’. Papildus tam, DBS mācību materiālus teorijas apmācībām nodrošina bez papildus maksas.

B Kategorija tiesības DBS Autoskola

Drošas Braukšanas Skolas pasniedzēji 

DBS Autoskola uzņemas pilnu atbildību par apmācībām un rūpējas par to, lai tās vienmēr tiktu pasniegtas augstākajā kvalitātē, tādēļ pie mums sastapsiet tikai labākos pasniedzējus. 

Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram audzēknim un pielāgojam apmācības katra audzēkņa prasmju līmenim arī online nodarbībās. 

Savukārt praktiskajā braukšanas nodarbībā vari būt drošs, ka mūsu instruktori vienmēr būs  iecietīgi, izrādīs cieņu un nekad nepacels balsi pret saviem audzēkņiem. 

Pie mums visas izmaksas ir zināmas jau sākumā, apmaksa par apmācībām tiek veikta ar pārskaitījumiem un tiek nodrošināts pilnīgs maksājumu caurspīdīgums.

B Kategorija tiesības DBS Autoskola

B kategorijas tiesību iegūšana – ceļš uz brīvu ikdienu

Vai jau esi noskatījis brīvdienu maršrutu pa Latvijas ceļiem un takām? Dodies tajā jau ar auto! Lieki piebilst, ka pašlaik tas ir viens no pieejamākajiem veidiem, kā ne tikai izvēdināt galvu, bet gan arī atklāt Latvijas tālāku un tuvāku nostūru pērles – jo ar personīgo auto attāluma robežu vairs īsti nav. 

No Ventspils līdz Rēzeknei, no Valkas līdz Bauskai – šis ir īstais laiks, lai izbraukātu Latviju krustām šķērsām. Turklāt Drošas Braukšanas Skola (DBS) ir pirmā skola Latvijā, kas profesionāli un praksē māca autovadītājiem drošas braukšanas pamatprincipus, ko pagaidām nav iespējams tik vispusīgi apgūt citās Latvijas autoskolās. Sāc jau šodien! 

B kategorijas teorijas apmācība vēl nekad nav bijusi tik vienkārša un viegli pieejama! Lūk, kas Tev jādara, lai pieteiktos online teorijas nodarbībām Drošas Braukšanas Autoskolā: 

 1. Dodies uz https://dbs.lv/b-kategorija/ 
 2. Izvēlies sev ērtāko nodarbību uzsākšanas grafiku 
 3. Spied ‘’reģistrēties’’ 
 4. Aizpildi pieteikumu 
 5. Uzsāc mācības pēc iepriekš sagatavota grafika 

Kas Tev būs nepieciešams, lai mācītos B kategorijas teoriju attālināti? 

 1. Telefons, planšetdators vai dators ar audio un video funkciju 
 2. Labs interneta savienojums 

Tāpat online nodarbībām, gluži kā klātienes, nepieciešams sagatavot pierakstu kladi un rakstāmpiederumus.

Uz tikšanos tuvākajā B kategorijas teorijas apmācībā!

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lenevo firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course

DBS PARTNERI