Filozofija

Brauksim drošāk un prasmīgāk!

Foto: Sanita Andiņa (2019.gada septembris)

Drošas Braukšanas Skola (DBS) ir pirmā skola Latvijā, kas profesionāli un praksē māca autovadītājiem drošas braukšanas pamatprincipus. DBS kursanti mācās neiekļūt satiksmes negadījumos, pasargāt sevi un citus no traumām, izvairīties no materiālajiem zaudējumiem un justies drošāk uz ceļa. Papildus drošības aspektiem, tiek apgūta braukšanas kultūra, kā arī degvielas un auto apkopes ekonomija. Autovadītāji iegūst zināšanas un iemaņas, kuras pagaidām nav iespējams tik vispusīgi apgūt Latvijas autoskolās.

DBS tika izveidota, lai uzlabotu satiksmes drošību Latvijā. Skolas ideja radās, ikdienā saskaroties ar situāciju uz Latvijas ceļiem, izvērtējot ceļu negadījumu statistiku un citu valstu pieredzi. Eiropas prakse liecina, ka drošas braukšanas apmācībām ir būtiska nozīme ceļu satiksmes drošības veidošanā.

DBS kursi ir lietderīgi gan iesācējiem, gan autovadītājiem ar pieredzi. Tie domāti gan privātpersonām, gan profesionāliem autovadītajiem. Īpašas apmācību programmas dažādiem ceļu satiksmes dalībniekiem dod iespēju jau pieredzējušiem braucējiem gūt papildu zināšanas, samazinot iespēju piedzīvot kritiskas situācijas uz ceļa. Uzņēmumiem, kuru darbinieku ikdiena aizrit pie automašīnas stūres, drošas braukšanas apmācības ir ekonomiski izdevīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā, jo samazinās autoavāriju risks, darbinieku traumatisms un auto remonta izdevumi.

DBS PARTNERI