Europark

‘’EuroPark Latvia augsti vērtē sadarbību ar DBS Autoskola, kas ir atzīts eksperts savā jomā. Sabiedrībā tiek daudz runāts par satiksmes drošību uz ceļa, bet autostāvvietas nereti tiek nepelnīti aizmirstas, kaut gan tās ir neatņemama infrastruktūras sastāvdaļa. Mēs ceram, ka kopīgi spēsim skaidrot un apmācīt autovadītājus ne tikai par drošas braukšanas jautājumiem, bet arī pievērst uzmanību satiksmes organizācijas jautājumiem autostāvvietās,’’ saka EuroPark Latvia valdes loceklis Mārtiņš Meisītis.

Kopā ar DBS Autoskolu EuroPark Latvia ir īstenojis sociālās atbildības projektu ParkoSkola, kura mērķis – uzlabot drošību un autovadītāju pieredzi autostāvvietās. Tās ietvaros plānotas regulāras auto novietošanas bezmaksas apmācības – pusstundu ilgs individuāls treniņš katram dalībniekam DBS Autoskola instruktora vadībā.

EuroPark Latvia ir Norvēģijas uzņēmumu Indigo Invest AS un Linstow AS kopuzņēmums, kas Latvijas tirgū autostāvvietu apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošina no 2001. gada. Indigo Invest AS atrodas Norvēģijā un autostāvvietu nozarē strādā jau no 1979. gada. Uzņēmums pārvalda autostāvvietas arī citās Eiropas valstīs – Norvēģijā, Somijā, Čehijā, Zviedrijā, Dānijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā. AS Linstow patlaban ir lielākais ārvalstu investors Baltijas tirdzniecības centru sektorā, kas Latvijā attīstījis piecus tirdzniecības centrus.

www.europark.lv

DBS PARTNERI