Mazda

Mazda uzņēmums savas pastāvēšanas laikā ir piedzīvojis lielus pārbaudījums, toties Japānu kultūra, tradīcijas un filozofija Mazda saknēs palīdzēja uzņēmumam nebaidīties riskēt, domāt netradicionāli un turpināt attīstīties, lai pierādītu, ka dzīvi var padarīt ērtāku un labāku.
Pateicoties pieredzei Mazda iecerējusi radīt automašīnas, kas neielaižas kompromisos starp degvielas ekonomiju vai jaudu, starp pievilcīgo dizainu un apdares materiālu kvalitāti, starp komfortu un drošību.
SKYACTIV tehnoloģijas, KODO dizains, i-ACTIVSENSE drošības sistēmas, MZD CONNECT savienotības sistēma – visas tehnoloģijas ir rādītas, lai īstenotu vienu mērķi – radīt automašīnas, ar kuram prieks braukt.
Mūsu sadarbība ar Drošas braukšanas skolu nav nejaušs solis. Mēs vēlamies parādīt visas Mazda tehnoloģijas reālajā dzīve,kas ļaus katram Drošas Braukšanas Skolas studentam un klientam pašam iepazīties ar Mazda priekšrocībām un pārliecināties par Mazda kvalitāti un drošību.
Kas zina, var būt kādam tas būs skaits sākums mīlestībai pret automobiļiem kopumā vai viela pārdomām par jauno braukšanas kvalitāti. Mēs būsim tikai priecīgi, palīdzēt spert pirmo soli autobraukšanas pasaulē un kas zina, varbūt kādam tieši Mazda kļūs par pirmo īsto izvēli!

DBS PARTNERI