Komandas saliedēšanas pasākumi

  • Atraktīvs „TeamBuilding” pasākums brīvā dabā
  • Pasākumu nodrošinām dažāda lieluma grupās, sākot no 10 cilvēkiem
  • Dažādi atraktīvi elementi cilvēkiem ar auto vadīšanas iemaņām
  • Pasākumā varam nodrošināt aktivitātes cilvēkiem, kuriem nav autovadītāja apliecības

Pasākuma apraksts

Pasākums uzņēmumiem, ar vai bez drošas braukšanas apmācības, ar dažādiem komandu uzdevumiem, kuri sniedz gan īsu ieskatu drošā braukšanā, gan sacensības garu. Azartisks, izklaidējošs un komandu saliedējošs pasākums 10 līdz 50 cilvēku lielam kolektīvam, notiek ar automašīnām. Pasākuma pirmajā daļā var būt ietverts īss drošas braukšanas ievadkurss – dažādi praktiski vingrinājumi vadītāja manevrēšanas spēju palielināšanai, savukārt pasākuma otrā daļa notiek vairāk izklaides režīmā ar dažādiem veiklības braucieniem, izmantojot drošas braukšanas elementus ar laika kontroli. Kā palīglīdzekļi tiek izmantoti –  aklās brilles, reibuma brilles, peintbola ierocis,  šķēršļu josla u.c. trakas un aizraujošas izklaides ar auto, kas sniegs ikdienā neiedomājamas sajūtas un ļaus apgūt drošas braukšanas iemaņas.

Apvienojot aktīvu izklaidi ar drošas braukšanas pamatprincipiem, iespējams veicināt personāla savstarpējo attiecību pozitīvu mijiedarbību.

Pasākuma ilgums: sākot no 1, 5  līdz 5 h

Norises vieta: Rīga vai pierīga

Cenas:

Sākot no 950 EUR + PVN (līdz 10 cilvēku lielam kolektīvam, ~ 2h ilgam pasākumam bez drošas braukšanas apmācības).

Sākot no 1050 EUR + PVN (līdz 10 cilvēku lielam kolektīvam, 3,5 –  4h ilgam pasākumam ar drošas braukšanas apmācību).

Katram uzņēmumam tiek izstrādāts individuāls piedāvajums, atkarībā no cilvēku skaita, vietas un pasākuma veida. Lai pieteiktos  pasākumam, lūgums rakstīt uz info@dbs.lv vai zvanīt pa tālr. +371 67450430.


DBS PARTNERI