Apmācības Autoskolā

Autoskola topošiem un arī pieredzējušiem autovadītājiem. Drošas braukšanas apmācība visiem.

b kategorija

Autovadītāja apliecība. Apmācību var uzsākt no 16 gadu vecuma, eksāmenus kārtot no 18 gadu vecuma

Uzzināt vairāk
A kategorija

Motovadītāja apliecība visiem motocikliem. Apmācību var uzsākt no 22 gadu vecuma, eksāmenus kārtot no 24 gadu vecuma

Uzzināt vairāk
BE kategorija

B kategorijas vilcēja savienojums ar piekabi vai puspiekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 3500 kg

Uzzināt vairāk
AM kategorija

Apliecība Mopēdiem, skūteriem, mazajiem motocikliem ar dzinēja tilpumu līdz 50 cm3 un ātrumu līdz 45 km/h. No 14 gadu vecuma.

Uzzināt vairāk
Braukšanas iemaņu atsvaidzināšana

Braukšanas iemaņu atsvaidzināšana

Šīs nodarbības palīdzēs atsvaidzināt un nostiprināt braukšanas iemaņas kopējā satiksmē un atgūt psiholoģisku pārliecību par savām spējām pie stūres.

Izmantojam individuālu pieeju katram audzēknim

Garantējam profesionālu un pozitīvu attieksmi

Piedāvājam ekonomiskas braukšanas apmācības

Nodrošinam apmācības bez slēptām izmaksām

Teorijas privātstunda

Individuāla nodarbība

1,5 h ilga individuāla nodarbība, lai apgūtu vai atsvaidzinātu teorētiskās zināšanas, gatavojoties CSDD eksāmenam. Nodarbības tēma pēc klienta izvēles. Nodarbība notiek Kalnciema ielā 37.

Sīkāk 20 777 222

60,00 EUR / 90min

Pieteikties individuālai nodarbībai

hCaptcha

Atsauksmes

autoskolas atsauksmes

50 gadu vecumā sākt mācīties stūrēt auto, tā nav tāda viegla lieta. Un es šobrīd nenožēloju neko. Paldies DBS Autoskolai, ka izdevās nokārtot visu ar pirmo reizi, gan teoriju, gan braukšanu. Tas bija pašam sev jauns pārsteigums un jauns atklājums. Man bija svarīgi izvēlēties tādu Autoskolu, kurā kārtīgi iemāca un lai es uz ceļa neradītu problēmas citiem. Arī uz ceļa mēs visi kopā esam ansamblī un atbildīgi viens pret otru.

Normunds Šnē

autoskolas atsauksmes

Uzrunāja jau nosaukums – Drošas Braukšanas Skola un tas attaisnoja sevi. DBS Autoskolā ir īpaša attieksme – no personāla, pasniedzēju un instruktoru puses. Es biju nopelnījusi šo īpašo attieksmi un šeit to saņēmu. Visus eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Braukšanas istruktors ir ļoti labs psihoterapeits.

Rudīte Grasberga

autoskolas atsauksmes

Apskatījos internetā un uzzināju, ka šī ir viena no labākajām autoskolām Latvijā un domāju pamēģināt. Esmu ļoti aizņemts cilvēks un man bija gan skola, gan treniņi un piemērotus laikus atradu šajā autoskolā, kas pielāgojās un reizi nedēļā pasniedza noteikto kursu. Pasniedzējs spēja pieiet katram individuāli līdz tu beidzot visu saproti. Es iesaku iet uz šo autoskolu, jo tā ir viena no labākajām un prestižākajām autoskolām Latvijā. Eksāmenu rezulāti liecina par savu – 100% visu var nokārtot ar pirmo reizi.

Uldis Tazāns