Droša braukšana uz slidenām virsmām uzņēmumiem

/  Drošāka braukšana pa slideniem ceļiem

Uzzināt vairāk Uzdot jautājumu

   Braukšana pa slideniem ceļiem

Drošas braukšanas kurss, kas vērsts uz to, lai sagatavotos braukšanai slidenos laikapstākļos.

/  Apmācību sākumā tiek izmantots testu laukums, lai trenētu bremzēšanu uz dažādiem brauktuves segumiem, pie dažādiem braukšanas ātrumiem.

Apmācību gaitā tiek trenēta pareiza rīcība automašīnas sānslīdes gadījumā, manevrēšana izvairoties no (ūdens) šķēršļiem, automašīnas elektronisko stabilitātes sistēmu izmantošana, ātruma un trajektorijas izvēle, manevrēšana izvairoties no šķēršļiem uz slidenas virsmas, akvaplanēšanas apstākļu pārvarēšana drošā vidē kā arī nelīdzsvarotas mašīnas vadīšanas risku kontrole, izvairoties no negaidītiem (ūdens) šķēršļiem, bremzējot un veicot strauju pagriezienu uz slidenas virsmas.

/  Ko no tā var iegūt apmācāmais?

Intensīvu treniņu rezultātā uz dažādu grūtību slidenas virsmas segumiem, autovadītāji nostiprina savas braukšanas iemaņas un uzlabo rīcību ekstremālās situācijās.

/  Ko no tā var iegūt uzņēmums?

Drošas braukšanas apmācības ir vērtīgs un izdevīgs ieguldījums uzņēmuma darbinieku drošībā. Drošas braukšanas pamatprincipu ievērošana palīdz autovadītājiem laicīgi saskatīt bīstamu situāciju, paredzēt situācijas attīstību, pieņemt pareizo lēmumu un novērst avārijas situāciju pirms tā radusies. Rezultātā samazinās autoavāriju risks, darbinieku traumatisms un auto remonta izdevumi.

Izmantojam individuālu pieeju katram audzēknim

Garantējam profesionālu un pozitīvu attieksmi

Piedāvājam ekonomiskas braukšanas apmācības

Nodrošinam apmācības bez slēptām izmaksām

Pieteikšanās

Apmācībās nav atļauts piedalīties ar a/m ar radžotām riepām.

Apmācību sākumā katram tiek iedota rācija un komunikācija ar instruktoru notiek caur rāciju.

/  Pieteikties droša braukšana uz slidenām virsmām uzņēmumiem

info@dbs.lv vai zvanot pa tālruni +371 20 777 222

Papildus ikmēneša/ceturkšņa sanāksmju ietvaros, varam piedāvāt izglītojošus seminārus. Tēmas iespējamas arī kombinēt, atkarībā no tā, kas Jūsu autovadītājiem vairāk ir nepieciešams. 

Pēc katras lekcijas ir laiks jautājumiem un diskusijām (iespēja analizēt kādu savu situāciju uz ceļa – ko darīja un kā būtu jārīkojas pareizi).

Ja uzņēmumam ir savi starptautiskie braukšanas standarti, Drošas Braukšanas Skola pielāgo apmācību programmu.

Saņemt cenu piedāvājumu

hCaptcha

DBS komanda

/  Profesionāli instruktori ar lielu pieredzi
/  Individuāla pieeja katram audzēknim

Mēs rūpējamies, lai Tevi sagatavotu ne tikai vadītāja apliecības iegūšanai, bet drošai un prasmīgai braukšanai dažādās situācijās. Lai Tu izprastu uz ceļa notiekošo un kļūtu par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku, kurš neapdraud sevi un citus.

Sānslīde

Droša braukšana uz slidenajām virsmām

Ar ko izceļas DBS Autoskola?

/  DBS Autoskola uzņemas pilnu atbildību par apmācībām un rūpējas par to, lai tās vienmēr notiktu augstākajā kvalitātē.

/  Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram audzēknim un pielāgojam apmācības katra audzēkņa prasmju līmenim.

/  Mēs rūpējamie par to, lai Jūs izprastu uz ceļa notiekošo un kļūtu par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku.

/  Mūsu instruktori ir iecietīgi, vienmēr izrāda cieņu un nekad nepaceļ balsi pret saviem audzēkņiem.

/  Pie mums visas izmaksas ir zināmas jau sākumā, apmaksa par apmācībām tiek veikta ar pārskaitījumiem.

Tiek nodrošināts pilnīgs maksājumu caurspīdīgums.

Atsauksmes

Autoskola atsauksmes

50 gadu vecumā sākt mācīties stūrēt auto, tā nav tāda viegla lieta. Un es šobrīd nenožēloju neko. Paldies DBS Autoskolai, ka izdevās nokārtot visu ar pirmo reizi, gan teoriju, gan braukšanu. Tas bija pašam sev jauns pārsteigums un jauns atklājums. Man bija svarīgi izvēlēties tādu Autoskolu, kurā kārtīgi iemāca un lai es uz ceļa neradītu problēmas citiem. Arī uz ceļa mēs visi kopā esam ansamblī un atbildīgi viens pret otru.

Normunds Šnē

Autoskola atsauksmes

Uzrunāja jau nosaukums – Drošas Braukšanas Skola un tas attaisnoja sevi. DBS Autoskolā ir īpaša attieksme – no personāla, pasniedzēju un instruktoru puses. Es biju nopelnījusi šo īpašo attieksmi un šeit to saņēmu. Visus eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Braukšanas istruktors ir ļoti labs psihoterapeits.

Rudīte Grasberga

Autoskola atsauksmes

Apskatījos internetā un uzzināju, ka šī ir viena no labākajām autoskolām Latvijā un domāju pamēģināt. Esmu ļoti aizņemts cilvēks un man bija gan skola, gan treniņi un piemērotus laikus atradu šajā autoskolā, kas pielāgojās un reizi nedēļā pasniedza noteikto kursu. Pasniedzējs spēja pieiet katram individuāli līdz tu beidzot visu saproti. Es iesaku iet uz šo autoskolu, jo tā ir viena no labākajām un prestižākajām autoskolām Latvijā. Eksāmenu rezulāti liecina par savu – 100% visu var nokārtot ar pirmo reizi.

Uldis Tazāns