Par DBS autoskolu

Drošas Braukšanas Skola

DBS Autoskolas mērķis ir uzlabot satiksmes drošību Latvijā. Tādēļ jau kopš 2007. gada apmācām gan topošos auto un moto vadītājus (A un B kategorija), kuri mūsu vadībā gūst pirmās iemaņas, gan arī pieredzējušus braucējus, kam palīdzam pilnveidot braukšanas stilu un izskaust nepilnības.

Strādājam arī ar uzņēmumu autoparkiem – mūsu mācību programmu var uzskatīt par savdabīgu darba drošības tehnikas kursu autovadītājiem. Tas ir ekonomiski izdevīgs ieguldījums, jo samazina avāriju risku, darbinieku traumatismu un autoremonta izdevumus.

Esam pārliecināti, ka braukšanas kultūra ir būtisks dzīves kvalitātes rādītājs. Tādēļ, rūpējamies, lai pie mums mācīties būtu ne tikai noderīgi, bet arī patīkami.

Filozofija

Brauksim drošāk un prasmīgāk!

Drošas Braukšanas Skola

Drošas Braukšanas Skola (DBS) ir pirmā skola Latvijā, kas profesionāli un praksē māca autovadītājiem drošas braukšanas pamatprincipus. DBS kursanti mācās neiekļūt satiksmes negadījumos, pasargāt sevi un citus no traumām, izvairīties no materiālajiem zaudējumiem un justies drošāk uz ceļa. Papildus drošības aspektiem, tiek apgūta braukšanas kultūra, kā arī degvielas un auto apkopes ekonomija. Autovadītāji iegūst zināšanas un iemaņas, kuras pagaidām nav iespējams tik vispusīgi apgūt Latvijas autoskolās.

DBS tika izveidota, lai uzlabotu satiksmes drošību Latvijā. Skolas ideja radās, ikdienā saskaroties ar situāciju uz Latvijas ceļiem, izvērtējot ceļu negadījumu statistiku un citu valstu pieredzi. Eiropas prakse liecina, ka drošas braukšanas apmācībām ir būtiska nozīme ceļu satiksmes drošības veidošanā.

DBS kursi ir lietderīgi gan iesācējiem, gan autovadītājiem ar pieredzi. Tie domāti gan privātpersonām, gan profesionāliem autovadītajiem. Īpašas apmācību programmas dažādiem ceļu satiksmes dalībniekiem dod iespēju jau pieredzējušiem braucējiem gūt papildu zināšanas, samazinot iespēju piedzīvot kritiskas situācijas uz ceļa. Uzņēmumiem, kuru darbinieku ikdiena aizrit pie automašīnas stūres, drošas braukšanas apmācības ir ekonomiski izdevīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā, jo samazinās autoavāriju risks, darbinieku traumatisms un auto remonta izdevumi.

Administrācija

Jānis Vanks

Direktors

Kārlis Priedītis

Mārketinga direktors

Agnese Ozolniece

Projektu vadītāja

Elīna Balode

Biroja Administratore

Komanda

DBS dibinātājs un mācību programmas direktors Artūrs Priednieks drošu braukšanu māca kopš 2000. gada. Profesionālās pamatiemaņas Artūrs apguva strādājot ASV vēstniecībā, viņš ir arī pazīstams autosportists, mācījies braukšanas skolās vairākās Eiropas valstīs.

DBS konsultants un viesinstruktors Jans Lindkvists ir ilggadējs autosportists un vada vienu no vadošajām drošas braukšanas skolām Skandināvijā – SwedishActiveDriving.

Kopš 2016. gada DBS vadītājs ir Jānis Vanks – Latvijā pazīstams autosportists, treneris un uzņēmējs.

Visi instruktori mūsu komandā ir pieredzējuši profesionāļi, kas izglītojušies drošas braukšanas skolās dažādās Eiropas valstīs un papildinājuši zināšanas Iekšlietu Ministrijas struktūrorganizāciju apmācībās. Mūsu instruktori ir draudzīgi, nosvērti un nekad nezaudē savaldību.

Partneri

Drošas Braukšanas Skolas partneri jau kopš pirmajām dienām ir nopietnas un pazīstamas kompānijas, kas jūtas līdzatbildīgas un atbalsta satiksmes drošības uzlabošanu Latvijā. Sadarbības pamatā ir kopīgas vērtības un filozofija – rūpes par cilvēku un apkārtējās vides drošību. Sadarbības partnerus vieno vēlme līdzdarboties drošas apkārtējās vides veidošanā, cenšoties priekšlaicīgi novērst auto negadījumus un to rašanās iespējas, zināšanu un pieredzes trūkumu dēļ. Galvenais atslēgas vārds, kas vieno Drošas Braukšanas Skolu un tās sadarbības partnerus ir DROŠĪBA!

Mūsu partneri:

Instruktori

DBS instruktoru komandā ir profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi drošas braukšanas apmācībā. Instruktori ir speciāli sagatavoti “Swedish Active Driving” skolā Zviedrijā, kā arī citās drošas braukšanas un sporta braukšanas skolās Eiropā. Savu pieredzi autovadīšanā viņi ir uzkrājuši, piedaloties Iekšlietu Ministrijas struktūrorganizāciju apmācībās un autosporta sacensībās.

Apskatīt instruktorus

Video

Drošas Braukšanas Skola ir izveidojusi video par DBS apmācībām, organizētajiem pasākumiem, ieteikumiem, kā arī atsauksmēm par DBS Autoskolu.

Atsauksmes

Autoskola atsauksmes

50 gadu vecumā sākt mācīties stūrēt auto, tā nav tāda viegla lieta. Un es šobrīd nenožēloju neko. Paldies DBS Autoskolai, ka izdevās nokārtot visu ar pirmo reizi, gan teoriju, gan braukšanu. Tas bija pašam sev jauns pārsteigums un jauns atklājums. Man bija svarīgi izvēlēties tādu Autoskolu, kurā kārtīgi iemāca un lai es uz ceļa neradītu problēmas citiem. Arī uz ceļa mēs visi kopā esam ansamblī un atbildīgi viens pret otru.

Normunds Šnē

Autoskola atsauksmes

Uzrunāja jau nosaukums – Drošas Braukšanas Skola un tas attaisnoja sevi. DBS Autoskolā ir īpaša attieksme – no personāla, pasniedzēju un instruktoru puses. Es biju nopelnījusi šo īpašo attieksmi un šeit to saņēmu. Visus eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Braukšanas istruktors ir ļoti labs psihoterapeits.

Rudīte Grasberga

Autoskola atsauksmes

Apskatījos internetā un uzzināju, ka šī ir viena no labākajām autoskolām Latvijā un domāju pamēģināt. Esmu ļoti aizņemts cilvēks un man bija gan skola, gan treniņi un piemērotus laikus atradu šajā autoskolā, kas pielāgojās un reizi nedēļā pasniedza noteikto kursu. Pasniedzējs spēja pieiet katram individuāli līdz tu beidzot visu saproti. Es iesaku iet uz šo autoskolu, jo tā ir viena no labākajām un prestižākajām autoskolām Latvijā. Eksāmenu rezulāti liecina par savu – 100% visu var nokārtot ar pirmo reizi.

Uldis Tazāns