Drošas braukšanas apmācības

Labs autovadītājs mācās neatkarīgi no stāža. Piedāvājam speciālus kursus jau pieredzējušiem autovadītājiem un profesionāļiem, kuri uzlabo drošas braukšanas meistarību.

Drošas braukšanas apmācības autoskolā

Kopā ar DBS instruktoru izbrauciet priekš jums sarežģītākos maršutus vai dodieties uz figūru laukumu un atsvaidziniet elementus, kuri ir piemirsušies.

Drošas braukšanas apmācības autoskolā

Praktiskās apmācības, lai pilnveidotu braukšanas iemaņas ziemas apstākļos – stūrēšana, bremzēšana, šķēršļu apbraukšana dabīgi slidenos apstākļos.Šis kurss vērsts uz ziemas problemātiku -  sānslīdēm.

Droša braukšana uz slidenām virsmām autoskolā

Drošas braukšanas kurss speciālā poligonā uz dažādiem segumiem, lai sagatavotos negaidītām situācijām slidenos laikapstākļos.

Droša motobraukšana autoskolā

Drošas braukšanas apmācība motocikla vadītājiem. Teorijas apmācībā (~1,5 h) un Praktiskajās nodarbībās (~3,5 h).

Enduro motobraukšana autoskolā

Teorijas un praktiskās apmācības, lai uzlabotu gan tehniskās zināšanas, gan pilnveidotu braukšanu dažādos enduro elementos.

Autosporta privātstunda ar Jāni Vanku

Individuāla 1h ilga nodarbība 333 auto trasē ar savu auto, kur iespējams iegūt sportiskas braukšanas iemaņas no Latvijas čempiona autošosejā.

Teorijas privātstunda

Individuāla nodarbība

1,5 h ilga individuāla nodarbība, lai apgūtu vai atsvaidzinātu teorētiskās zināšanas, gatavojoties CSDD eksāmenam. Nodarbības tēma pēc klienta izvēles. Nodarbība notiek Kalnciema ielā 37.

Sīkāk 20 777 222

50,00 EUR / 90min

Pieteikties individuālai nodarbībai

hCaptcha