Drošas braukšanas apmācības

Labs autovadītājs mācās neatkarīgi no stāža. Piedāvājam speciālus kursus jau pieredzējušiem autovadītājiem un profesionāļiem, kuri uzlabo drošas braukšanas meistarību.

Kopā ar DBS instruktoru izbrauciet priekš jums sarežģītākos maršutus vai dodieties uz figūru laukumu un atsvaidziniet elementus, kuri ir piemirsušies.

Praktiskās apmācības, lai pilnveidotu braukšanas iemaņas ziemas apstākļos – stūrēšana, bremzēšana, šķēršļu apbraukšana dabīgi slidenos apstākļos.Šis kurss vērsts uz ziemas problemātiku -  sānslīdēm.

Drošas braukšanas kurss speciālā poligonā uz dažādiem segumiem, lai sagatavotos negaidītām situācijām slidenos laikapstākļos.

Drošas braukšanas apmācība motocikla vadītājiem. Teorijas apmācībā (~1,5 h) un Praktiskajās nodarbībās (~3,5 h).

Teorijas un praktiskās apmācības, lai uzlabotu gan tehniskās zināšanas, gan pilnveidotu braukšanu dažādos enduro elementos.

Individuāla 1h ilga nodarbība 333 auto trasē ar savu auto, kur iespējams iegūt sportiskas braukšanas iemaņas no Latvijas čempiona autošosejā.

Covid-19

Šobrīd visas teorijas un praktiskās nodarbības notiek klātienē.

Teorijas privātstunda

Individuāla nodarbība

1,5 h ilga individuāla nodarbība, lai apgūtu vai atsvaidzinātu teorētiskās zināšanas, gatavojoties CSDD eksāmenam. Nodarbības tēma pēc klienta izvēles. Nodarbība notiek Kalnciema ielā 37.

Sīkāk 20 777 222

50,00 EUR / 90min

Pieteikties individuālai nodarbībai

hCaptcha