Autoskola

  • Individuāla pieeja katram audzēknim – nodarbības nelielās grupās
  • Profesionāli instruktori ar lielu pieredzi un atbilstošu kvalifikāciju
  • Papildus saņemsi arī Drošas un ekonomiskas braukšanas apmācību
  • Mācību maksā iekļauti instruktoru sagatavoti mācību materiāli

Teorijas kursa apmācībaDBS Autoskola ir personību autoskola un galvenais uzstādījums – lai klients tiek sagatavots ne vien eksāmenu nokārtošanai un autovadītāja apliecības iegūšanai, bet ir drošs, prasmīgs un pārliecināts braucējs.

Mācības notiek moderni aprīkotās klasēs ar patīkamu atmosfēru.

DBS Autoskola piedāvā autovadītāju apmācību:

A Kategorija

DBS galvenais uzstādījums – lai klients tiek sagatavots ne vien A kategorijas eksāmenu nokārtošanai un autovadītāja apliecības iegūšanai, bet ir drošs, prasmīgs un pārliecināts braucējs.

 

B kategorija

Papildus ceļu satiksmes noteikumiem un B Kategorijas autovadītāja apliecībai iegūsiet arī drošas un ekonomiskas braukšanas prasmes un zināšanas.

 

Ar ko izceļas DBS Autoskola?


Rūpes par klientiem

Apgūsti A, AM un B Kategoriju Rīgā, Kalnciema kvartālā vai Raiņa bulvārī 19. Iegūsti tiesības ātri un draudzīgā atmosfērā. DBS Autoskola ir kvalitāte bez slēptām izmaksām.

Mūsu uzstādījums ir, lai katrs, kurš uzsācis apmācību DBS Autoskolā, nonāk līdz vēlamajam rezultātam – autovadītāja apliecībai. Tas tiek nodrošināts regulāri sekojot līdzi katra audzēkņa zināšanām teorijā un sagatavotībai praktiskajā braukšanā.

Teorija notiek mazās grupās, tādējādi pasniedzējs ir lietas kursā par katra kursanta zināšanām. Klientu ērtībai, DBS Autoskola nodrošina ar pasniedzēja sagatavotiem mācību materiāliem. Ja kādu iemeslu dēļ sanāk nokavēt teorijas lekciju, pasniedzējs vienojas par laiku, kad individuāli izskaidro kavēto tēmu vai sniedz konsultācijas tematos, kas rada problēmas un nav saprotami.

Braukšanas nodarbību laiki tiek maksimāli pieskaņoti kursanta iespējām un vēlmēm.

Instruktori

DBS Autoskolas galvenā vērtība ir profesionālie un pieredzējušie instruktori. Katram topošajam autovadītājam braukšanas prasmju apgūšana ir sava veida izaicinājums. DBS Autoskolas instruktori individuāli attiecas pret katru klientu, instruktori ir draudzīgi, nosvērti, mierīgi un nekad nepaceļ balsi.

Papildus zināšanas un prasmes

Par svarīgu aspektu topošo autovadītāju apmācībā uzskatām ne vien sagatavošanu CSDD eksāmenu nokārtošanai un autovadītāja apliecības iegūšanai, bet tam, ka jaunais autovadītājs ir drošs un pārliecināts braukšanai ikdienā.

Papildus pamatprogrammai, DBS Autoskolā tiek mācītas drošas braukšanas, braukšanas kultūras, degvielas un transportlīdzekļa apkopes, ekonomijas kā arī ekonomiskas braukšanas zināšanas un prasmes.

Atbildība pret sabiedrību

Mūsu atbildība pret sabiedrību parādās gan atbildīgā uzņēmējdarbības īstenošanā, gan uzņēmuma misijā – veidot drošību uz Latvijas ceļiem. DBS Autoskolā visas pakalpojumu cenas tiek noteiktas ar PVN nodokli, kas tiek maksāts par visiem DBS Autoskolas pakalpojumiem. 

PIETEIKTIES

 

DBS PARTNERI