B Kategorija DBS Autoskolā

Mēs rūpējamies, lai jūs sagatavotu ne tikai vadītāja apliecības iegūšanai, bet drošai un prasmīgai braukšanai dažādās situācijās. Lai jūs izprastu uz ceļa notiekošo un kļūtu par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku, kurš neapdraud sevi un citus.

 • Izmantojam individuālu pieeju katram audzēknim
 • Garantējam profesionālu un pozitīvu attieksmi
 • Piedāvājam ekonomiskas braukšanas apmācības
 • Nodrošinam apmācības bez slēptām izmaksām

Tuvākās B kategorijas teorijas apmācības:

Šobrīd teorijas apmācības notiek ONLINE režīmā, attālināti!

 • B Kategorijas teorijas grupa (online) – Sākums 07.12.2020, nodarbības pirmdienās un trešdienās no plkst.18:30 līdz 22:30, latviešu valodā.

Kalnciema Kvartāls (KK)

 • Sākums 09.01.2021 B Kategorija (Klātiene) – sestdienās un svētdienās no plkst. 10:00 līdz 14:00, latviešu val.

 

 • Sākums 18.01.2021 B Kategorija (Klātiene) – pirmdienās un trešdienās no plkst. 18:30 līdz 22:30, latviešu val.

 

 • Sākums 19.01.2021 B Kategorija (Klātiene) – otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18:00 līdz 22:00, latviešu val.

Raiņa Bulvāris (LU)

 • Sākums 07.01.2021 B Kategorija (Klātiene) – otrdienās un ceturtdienās no plkst. 17:30 līdz 21:30, latviešu val.

Izmaksas:

215Teorija
20,50 /45minAuto vadīšanas nodarbība
75Pirmās palīdzības kurss*
40Medicīnas komitejas sertifikāts*

Reģistrēties

B kategorijas apmācību apraksts

Piedāvājam B kategorijas teorijas kursus un braukšanas apmācības pie iecietīgiem un pieredzējušiem instruktoriem ar vairāk kā 10 gadu stāžu. Mēs zinām, ka eksāmena nokārtošana ir tikai sākums, tāpēc rūpējamies par to, lai sagatavotu Jūs ne tikai vadītāja apliecības iegūšanai, bet arī palīdzētu Jums kļūt par drošiem un prasmīgiem braucējiem dažādas satiksmes apstākļos. DBS mācību materiālus teorijas apmācībām nepieciešamos materiālus nodrošinām bez papildus maksas, kā arī nodrošinām iespēju iziet pirmās medicīniskās palīdzības apmācības DBS apmācību telpās.

Ar ko izceļas DBS Autoskola?

DBS Autoskola uzņemas pilnu atbildību par apmācībām un rūpējas par to, lai tās vienmēr tiktu pasniegtas augstākajā kvalitātē.

Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram audzēknim un pielāgojam apmācības katra audzēkņa prasmju līmenim.

Mēs rūpējamie par to, lai Jūs izprastu uz ceļa notiekošo un kļūtu par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku.

Mūsu instruktori ir iecietīgi, vienmēr izrāda cieņu un nekad nepaceļ balsi pret saviem audzēkņiem.

Pie mums visas izmaksas ir zināmas jau sākumā, apmaksa par apmācībām tiek veikta ar pārskaitījumiem un tiek nodrošināts pilnīgs maksājumu caurspīdīgums.

Autoskolas atsauksmes


 • Paldies par laipno attieksmi, lielisko atmosfēru, foršo teorijas pasniedzēju un superīgiem, atsaucīgiem instruktoriem! Autoskolas laiks man asociējas ar skaistu dzīves posmu, noteikti Jūs ieteikšu tālāk!

  Annija Pētersone
  Skolniece

 • Autoskolas atšķirība pret citām autoskolām viennozīmīgi ir attieksme! Tā kā iepriekš biju mācījusies arī citā autoskolā varu lieliski salīdzināt! Ja iepriekšējā autoskolā jutos kā "konveijerī", kur nevienam es personīgi neinteresēju, tad DBS Autoskolā gan teorijas pasniedzējs, gan braukšanas instruktors attiecās ļoti personīgi.


  Rūta Čivča
  LNT žurnāliste

 • Personīgi man sākt mācīties braukt 50 gadu vecumā bija jauks un nopietns izaicinājums. Mums bija ļoti jauka un neliela grupa ar lielisku savstarpējo kontaktu. Patīkamā gaisotnē mācības noteikti sokas labāk.


  Normunds Šnē
  Sinfoniette Rīga mākslinieciskais vadītājs

 • Tiesības divos mēnešos-pavisam reāli! Teorijas pasniedzējam nepaslīd garām neviens neizpratnes pilnais skatiens-paskaidro visu sīki un smalki. Rezultāts-teorijas eksāmens nokārtots ar pirmo reizi. Instruktori-šaubu nav-vislabākie!!! Katrs ar savu pieeju, tādēļ katra nodarbība bija ļoti produktīva un manas braukšanas iemaņas progresēja acīmredzami. Eksāmens nolikts ar pirmo reizi. Paldies,visai komandai! Jūtos droši un pārliecinoši uz ceļa!


  Marta Bērziņa
  Jaunā māmiņa

 • Instruktori-profesionāļi. Patīk, ka ir izvēles iespēja izmēģināt braukšanu ar visiem instruktoriem. Novērtēju, ka maksāšana notiek tikai ar rēķinu starpniecību - nav skaidrās naudas aprites.Kalnciema kvartāls pats par sevi ir radoša vieta un līdz ar to patīkami apmeklēt. Nav NEVIENAS negatīvas lietas pat īpaši meklējot es neko neatradu! Skola dod pārliecību, ka jebkurš var kļūt par satiksmes dalībnieku neatkarīgi no iemaņām vai vecuma.


  Agnese Tortuze
  Mazumtirdzniecības – pārdošanas vadītāja

 • Individuāla pieeja gan teorijas kursā, gan arī braukšanas nodarbību laikā. Jūsu Autoskolu jāizvēlas tiem, kas vēlas ne tikai nokārtot CSDD eksāmenu, bet iemācīties braukt un būt adekvāts, zinošs, pārliecināts autobraucējs.


  Katrīna Vilciņa
  Studente

 • DBS Autoskolas priekšrocības ir personīga pieeja teorijas apmācības procesā – nelielās grupas un iespēja uzdot brīvi jebkuru jautājumu, rada ne tikai patīkamu atmosfēru, bet dod iespēju precizēt jebkuru interesējošo un neskaidro tematu. Līdz pat pēdējai nodarbībai gaidīju, kad “sāksies teorija”. Ļoti patīkams apmācības process.

  Kā arī ērti un noteikti kā priekšrocību vērtēju iespēju braukt ar dažādiem instruktoriem, tādējādi izkopt dažādas prasmes, uz ko katrs instruktors liek uzsvaru.


  Anna Apšiniece
  Uzņēmuma vadītāja

 • DBS Autoskolā tu jūties gaidīts, tavos jautājumos iedziļinās, tev velta laiku un nepieciešamo uzmanību. Pasniedzēji un darbinieki dara savu darbu no sirds un ar patiku, nevis vienkārši tāpēc, ka tā vajag. Tas motivē un iedrošina.


  Sandra Jakutaviča
  Angļu valodas skolotāja un māksliniece


DBS PARTNERI