B Kategorija

Mēs rūpējamies, lai jūs sagatavotu ne tikai vadītāja apliecības iegūšanai, bet drošai un prasmīgai braukšanai dažādās situācijās. Lai jūs izprastu uz ceļa notiekošo un kļūtu par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku, kurš neapdraud sevi un citus.

B Kategorija
  • Izmantojam individuālu pieeju katram audzēknim
  • Garantējam profesionālu un pozitīvu attieksmi
  • Piedāvājam ekonomiskas braukšanas apmācības
  • Nodrošinam apmācības bez slēptām izmaksām

Tuvākās B kategorijas teorijas apmācības:

Šobrīd teorijas apmācības notiek ONLINE režīmā!

  • B Kategorijas teorijas grupa – Sākums 08.02.2021, nodarbības pirmdienās un trešdienās no plkst.18:30 līdz 22:30, latviešu valodā.
  • B Kategorijas teorijas grupa  – Sākums 09.02.2021, nodarbības otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18:00 līdz 22:00, latviešu val.
  • B Kategorijas  teorijas grupa – Sākums 20.02.2021, nodarbības sestdienās un svētdienās no plkst.10:00 līdz 14:00, latviešu valodā.

Kalnciema Kvartāls (KK) 

Autoskola B-kategorija

Raiņa Bulvāris (LU)

B-kategorijas apmācības Rīgā

Izmaksas:

215 Teorijas kurss
20,50€  45min Auto vadīšanas nodarbība
75€  Pirmās palīdzības kurss*
40€  Medicīnas komitejas sertifikāts*

B kategorijas apmācību apraksts

Piedāvājam B kategorijas teorijas kursus un braukšanas apmācības pie iecietīgiem un pieredzējušiem instruktoriem ar vairāk kā 10 gadu stāžu. Mēs zinām, ka eksāmena nokārtošana ir tikai sākums, tāpēc rūpējamies par to, lai sagatavotu Jūs ne tikai vadītāja apliecības iegūšanai, bet arī palīdzētu Jums kļūt par drošiem un prasmīgiem braucējiem dažādas satiksmes apstākļos. DBS mācību materiālus teorijas apmācībām nepieciešamos materiālus nodrošinām bez papildus maksas, kā arī nodrošinām iespēju iziet pirmās medicīniskās palīdzības apmācības DBS apmācību telpās.

Ar ko izceļas DBS Autoskola?

DBS Autoskola uzņemas pilnu atbildību par apmācībām un rūpējas par to, lai tās vienmēr tiktu pasniegtas augstākajā kvalitātē. Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram audzēknim un pielāgojam apmācības katra audzēkņa prasmju līmenim. Mēs rūpējamie par to, lai Jūs izprastu uz ceļa notiekošo un kļūtu par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku. Mūsu instruktori ir iecietīgi, vienmēr izrāda cieņu un nekad nepaceļ balsi pret saviem audzēkņiem. Pie mums visas izmaksas ir zināmas jau sākumā, apmaksa par apmācībām tiek veikta ar pārskaitījumiem un tiek nodrošināts pilnīgs maksājumu caurspīdīgums.

DBS PARTNERI