Bolt un DBS sadarbība

“Bolt” un DBS apvienojušies kopīgā misijā padarīt satiksmi drošāku

“Bolt", vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā apvienojusi spēkus ar ilggadējo līderi satiksmes drošības veidošanā Drošas Braukšanas Skolu (DBS), lai kopīgi veicinātu “Bolt” partneršoferu un sabiedrības izglītošanu satiksmes drošības jautājumos. Sadarbības ietvaros regulāri tiks organizētas vairākas aktivitātes, kas veicinās kā “Bolt” partneršoferu, tā arī uzņēmuma klientu drošību.

Sadarbība ar DBS sniedz iespēju organizēt pasākumus, kas ir vērsti uz drošas un ekonomiskas braukšanas iemaņu uzlabošanu un ir svarīgi elementi kopbraukšanas pakalpojumu sniegšanā. Tuvākais kopīgi rīkotais pasākums ar mērķi uzlabot un sekmēt “Bolt” partneršoferu zināšanas par drošu braukšanu un rīcību dažādās situācijās ceļu satiksmē notiks oktobra beigās “Sporta Kompleksā 333”.

“Mūsu partneršoferu ikdiena ir saistīta ar dažādām situācijām uz Latvijas ceļiem, kuras bieži prasa palielinātu uzmanību un izcilas braukšanas prasmes, jo no tā ir atkarīga gan pasažiera, gan citu satiksmes dalībnieku drošība. Ticam, ka sadarbībā ar DBS mēs spēsim veicināt braukšanas kvalitātes uzlabošanos, vērtēt dažādas tendences, kā arī gūt pieredzi no uzņēmuma ekspertu stāstītā un iegūtajām kompetencēm,” stāsta Kristīne Bezerra-Kjerulfa, “Bolt” vadītāja Latvijā.

Stāstot par abu uzņēmumu sadarbību un braukšanas kultūru, Drošas Braukšanas Skolas direktors Jānis Vanks norāda: “Mūsu kopējā braukšanas kultūra un uzvedība uz ceļa, braucot ar automašīnu, ir svarīgs faktors, kam DBS nepārtraukti pievērš uzmanību un aicina to darīt arī citiem uzņēmumiem. Tāpēc mēs, sadarbībā ar “Bolt” un citiem mūsu uzņēmuma partneriem turpinām kopīgo darbu pie sabiedrības, uzņēmumu darbinieku un citu iesaistīto pušu drošas braukšanas prasmju attīstīšanas un zināšanu veicināšanas.”

Līdzīgās misijas un vērtības vieno DBS un “Bolt” sadarbību – abi uzņēmumi vēlas uzlabot satiksmes kvalitāti Latvijā un izglītot sadarbību par drošu pārvietošanos. Rūpes par cilvēku un apkārtējās vides drošību ir centrālais elements, kas nosaka šo divu uzņēmumu sadarbības būtību un mērķus.

“Bolt” vēlas iesaistīties savu partneršoferu izaugsmes veicināšanā, piedāvājot vairākas iespējas uzlabot viņu ikdienu. Kristīne Bezerra-Kjerulfa turpina: “Pasažieri uzticas partneršoferim un pakalpojumam, cerot, ka tie viņus nogādās no vietas uz vietu droši. Izvirzot drošību par prioritāti, mēs veicinām uzticību gan pasažieru vidū, gan plašākā sabiedrībā kopumā.”

DBS šobrīd aktīvi sadarbojas ar vairākiem savas nozares līderiem – ERGO, Circle K, Calsberg 0.0, Euro Park, Riepas.com un Bolt. Sadarbības partnerus vieno vēlme līdzdarboties drošas apkārtējās vides veidošanā, cenšoties priekšlaicīgi novērst auto negadījumus un to rašanās iespējas, zināšanu un pieredzes trūkuma dēļ.