Dāvanas Ziemassvētkos ģimenei un draugiem. Kā izvēlēties īsto?

Ziemassvētku sezonā vēlamies pavadīt laiku ar mums svarīgiem cilvēkiem un no sirds iepriecināt katru ar piemērotu dāvanu. Arī mūsdienu ritms cilvēkus mudina veikt pārdomātākus pirkumus, līdz ar to – pārdomātākas dāvanas. Izvēloties atbilstošas dāvanas, svarīgi ir paturēt prātā dāvanas aktualitāti, tās noderīgumu un emocionālo vērtību, ko vēlaties sniegt saņēmējam.

Dāvanu karte – bezpersoniski vai praktiski?

Dāvanu kartes ne vienmēr liecina par izdomas trūkumu vai bezpersonisku dāvanu. Bieži vien tā ir gudrākā izvēle, jo dāvanu karte var izrādīties praktiskāka par jebkuru īpaši personalizētu krūzīti vai krekliņu. Kādas ir dāvanu kartes priekšrocības?

  • Varat iekļauties noteiktā budžetā. Dāvanu kartes ir piemērotas teju jebkuram budžetam – tās iespējams iegādāties par vienu konkrētu summu, tādejādi esot drošs, ka nepārtērēsi ne par centu vairāk, ne mazāk.
  • Saņēmējs saņem dāvanu tagad un tūlīt. Dāvanu kartes ir iespējams saņemt dažu minūšu laikā. Tas aiztaupīs bažas par dāvanas piegādi, kā arī ietaupīs laiku un enerģiju, staigājot no viena veikala uz citu.
  • Bieži vien dāvanu karte kalpo kā labs grūdiens, lai darītu lietas, uz kurām citādi nekad nesaņemtos, jo pietrūkst laika, uzņēmības vai līdzekļu.

Drošas Braukšanas Skolas dāvanu karte

Šajā sarežģītajā laikā, kad laika tik maz, bet svētki tepat jau aiz stūra, uztraucamies par to, kā iepriecināt tuviniekus. Tomēr, iespējams, dāvināšanas paradumus ir vērts aplūkot no cita skatu punkta. Kā būtu, ja mēs vairāk domātu par to, nevis ko labāk uzdāvināt, bet gan to, kā labāk parādīt savu mīlestību un rūpes?

Drošas Braukšanas Skola piedāvā – lai parādītu rūpes, uzdāvini ko patiesi vērtīgu, piemēram, dāvanu karti, kas nodrošina kādu no DBS pakalpojumiem:

  • Ziemas braukšanas kurss

Pienākot ziemai, palielinās auto vadītāja atbildība par sevi kā drošu braucēju uz ceļa. Piekritīsiet – drošība nav ne dārga, ne lēta – tā ir vienkārši nenovērtējama. Tieši tādēļ Drošas Braukšanas Skola ir parūpējusies par noderīgu un vērtīgu dāvanu – drošas braukšanas ziemas kursu. Trīs stundu laikā būs iespējams iemācīties savaldīt spēkratu, pārliecināties par esošajām auto vadīšanas prasmēm un apgūt jaunas.

  • B kategorijas teorijas kurss

Ja sievietēm šķiet, ka atrast dāvanu vīrietim ir neiespējamā misija, tad vīriešiem, savukārt, šķiet otrādāk. Šeit ir risinājums abiem! B kategorijas teorijas kurss ir pamatīga dāvana ikvienam, kam vēl nav B kategorijas vadītāja apliecība – oriģināla dāvana kā vīrietim, tā sievietei. DBS Autoskola atšķiras ar to, ka liek padziļinātu uzsvaru uz to, lai topošais autovadītājs apgūst arī Drošas un Ekonomiskas braukšanas pamatus.

  • Braukšanas iemaņu atsvaidzināšanas kurss

Draugam vai ģimenes loceklim ir autovadītāja apliecība, bet ilgi nav iznācis sēsties pie stūres? Nejūtas droši? Veselību patiesām nav iespējams uzdāvināt, taču to ir iespējams pasargāt! Šis kurss palīdzēs atsvaidzināt / nostiprināt braukšanas iemaņas kopējā satiksmē un atgūt psiholoģisku pārliecību par savām spējām.

DBS dāvanu kartes iespējams iegādāties par konkrētām summām, savukārt saņēmējs dāvanu karti varēs izmantot jebkuram sev aktuālākajam pakalpojumam. Iegādājies dāvanu karti ērti DBS interneta veikalā ŠEIT!

Patiesi vērtīgai dāvanai nevajag daudz – tikvien kā paturēt prātā emocionālo vērtību, ko vēlaties sniegt saņēmējam. Vienkaikus svarīgi atcerēties, ka liela nozīme ir ne tikai pašai dāvanai, bet gan arī pasniegšanas veidam un novēlējumam.