miles® Ekorallija labdarības mērķis

Drošas Braukšanas Skolas, Circle K un TVNET organizētais miles® Ekorallijs koncentrējas ne vien uz labu laika pavadīšanu vai jaunu degvielas ekonomijas zināšanu apguvi,  bet arī uz sabiedrībai nozīmīgu organizāciju atbalstu. Tāpēc viena no svarīgākajām ikgadējā Ekorallija misijām ir dalības maksu veidojošo summu novirzīt kādam, kam tā nepieciešama stipri vairāk!

miles® Ekorallija 2019. gada ziedojumu mērķis ir Iniciatīva “Lielas rūpes par mazajiem”!

Paši sevi mūsu varoņi raksturo šādi: “ Iniciatīva “Lielas rūpes par mazajiem” galvenokārt darbojas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, kur nodrošina aprūpes personu jeb auklīti bērniem no bērnu namiem, uzņemošajām ģimenē, kā arī daudzbērnu ģimenēm – kuri dažādu iemeslu dēļ uzturas slimnīcā vieni paši. Mēs esam par to, lai katram bērniņam šajā jo īpaši grūtajā viņa dzīves posmā blakus būtu cilvēks, kurš atsaucas  viņa vajadzībām – dažbrīd pavisam vienkāršām – fiziskām, citu brīdi jau emocionālām, jo mūsu darbs ik dienas pierāda to, ka līdzās būšana rada bērnam drošības sajūtu, mazina stresu un veicina ātrāku atveseļošanos – tāpēc arī mūsu nosaukums ir par LIELĀM rūpēm tiem mazākajiem. ”

Drošas Braukšanas Skola šī gada miles® Ekorallija ietvaros atbalsta Iniciatīvu palīdzēt un būt blakus, kā arī sūta laba vēlējumus ikkatrai no 6 šobrīd strādājošām auklītēm, kuras kopš 2018. gada kopīgi sniegušas atbalstu jau 83 bērniņiem.

 

 

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lava firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free

DBS PARTNERI