Pieci iemesli, kāpēc uzsākt apmācības DBS Autoskolā tieši tagad!

DBS komanda dalās atziņās par to, kāpēc tieši šobrīd būtu vērts uzsākt apmācības un domāt par jauna auto iegādi!

1. Automašīna ir viens no DROŠĀKAJIEM transportlīdzekļiem. Salīdzinot ar citām pārvietošanās iespējām, nenoliedzami, automašīna nodrošina Tev ne tikai ergonomiskāko vidi, bet arī rūpējas par drošību ar tādiem elementiem kā drošības spilveni un jostas, kas retos gadījumos ir sastopami citos transportlīdzekļos.

2. Vēl nepieredzēta PATSTĀVĪBA. Brauc kad un kur vien vēlies, ļaujies spontānām mašruta maiņām un ceļošanas impulsiem. Varēsi aizmirst par raibajiem sabiedriskā transporta grafikiem un nepatīkamiem gaidīšanas stāstiem pieturās! Patiesībā Tev būs iespējams no salšanas pieturā glābt arī draugus: automašīnā tomēr ir vairākas sēdvietas!

3. Pieminot draugus, pētījumi liecina, ka “lielāko dzīves daļu cilvēki pavada tieši pie automašīnas stūres”. Automašīnas bieži vien nododam citiem īpašniekiem ar milzīgu rūgtumu. Tieši tāpēc nevaram tās dēvēt tikai par transportlīdzekļiem: katra automašīna sevī glabā vairākas sarunas, piedzīvojumus, atmiņas un neskaitāmus ceļojumu stāstus!

4. Braukšana ar automašīnu atzīta par vienu no labākajām metodēm cīņā pret stresu un negatīvām emocijām. Atrodoties pie auto stūres, mēs izslēdzam iespēju lietot viedierīces un sociālos portālus, kas mūsdienās ir vieni no aktuālākajiem stresoriem. Autors Nīls Šahs, grāmatas “10 soļi stresa mazināšanai autors”, argumentē, ka automašīnu īpašnieki nenovērtē to, cik nozīmīgs ir ceļā pavadītais laiks pirms un pēc darba vai studijām. Šie ir mirkļi, kurā jau ierastais maršruts un apstākļi nepieprasa lieku smadzeņu piepūli un cilvēks neapzināti izmanto braucienu enerģijas atgūšanai un sava veida relaksācijai no ārējiem stresoriem.

5. Vēl joprojām šaubāties: kāpēc uzsākt apmācības tieši tagad?

Pabeidzot apmācības DBS autoskolā un iegādājoties jebkuru Mazda automašīnu, Tev tiks atgriezta nauda par Tavām apmācībām 855 eur apmērā.

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download huawei firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free

DBS PARTNERI