Par DBS Autoskolu

DBS Autoskola

Drošas Braukšanas Skolas (DBS Autoskola) mērķis ir uzlabot satiksmes drošību Latvijā. Tādēļ jau kopš 2007. gada apmācām gan topošos auto un moto vadītājus (A un B kategorija), kuri mūsu vadībā gūst pirmās iemaņas, gan arī pieredzējušus braucējus, kam palīdzam pilnveidot braukšanas stilu un izskaust nepilnības.

Strādājam arī ar uzņēmumu autoparkiem – mūsu mācību programmu var uzskatīt par savdabīgu darba drošības tehnikas kursu autovadītājiem. Tas ir ekonomiski izdevīgs ieguldījums, jo samazina avāriju risku, darbinieku traumatismu un autoremonta izdevumus.

Esam pārliecināti, ka braukšanas kultūra ir būtisks dzīves kvalitātes rādītājs. Tādēļ rūpējamies, lai pie mums mācīties būtu ne tikai noderīgi, bet arī patīkami.

Komanda

par-mumsDBS dibinātājs un mācību programmas direktors Artūrs Priednieks drošu braukšanu māca kopš 2000. gada. Profesionālās pamatiemaņas Artūrs apguva strādājot ASV vēstniecībā, viņš ir arī pazīstams autosportists, mācījies braukšanas skolās vairākās Eiropas valstīs.

DBS konsultants un viesinstruktors Jans Lindkvists ir ilggadējs autosportists un vada vienu no vadošajām drošas braukšanas skolām Skandināvijā – SwedishActiveDriving.

Kopš 2016. gada DBS vadītājs ir Jānis Vanks – Latvijā pazīstams autosportists, treneris un uzņēmējs.

Visi instruktori mūsu komandā ir pieredzējuši profesionāļi, kas izglītojušies drošas braukšanas skolās dažādās Eiropas valstīs un papildinājuši zināšanas Iekšlietu Ministrijas struktūrorganizāciju apmācībās. Mūsu instruktori ir draudzīgi, nosvērti un nekad nezaudē savaldību.

Partneri

DBS partneri ir cienījami uzņēmumi, kam rūp satiksmes drošības uzlabošana Latvijā. Sadarbības pamatā ir kopīgas vērtības – rūpes par cilvēkiem un dabu, vēlme līdzdarboties drošas vides un harmoniskas sabiedrības veidošanā. Galvenais atslēgas vārds, kas vieno Drošas Braukšanas Skolu un tās partnerus, ir DROŠĪBA!

 

DBS PARTNERI