Circle-K

Uzņēmums Circle-K ir vadošais autotransporta degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 100 gadu darba pieredzi šajā nozarē. Circle-K ir plašs mazumtirdzniecības tīkls Skandināvijas valstīs, Baltijas valstīs, Polijā un Krievijā.

Circle-K ir aptuveni 2,300 degvielas mazumtirdzniecības vietu, tajā skaitā pilna servisa stacijas, kā arī automatizētās degvielas uzpildes stacijas. Mūsu uzpildes stacijās strādā vairāk nekā 17,000 cilvēku (ieskaitot darbiniekus Circle-K franšīzes stacijās) un aptuveni 2,000 darbinieku Circle-K birojos Eiropas valstīs un Krievijā.

Circle-K piedāvā arī stacionāro enerģiju, degvielu jūras transportam, aviācijas degvielu, smērvielas un ķimikālijas. Uzņēmumam ir aptuveni 400 autocisternu un vairāk nekā 60 degvielas uzglabāšanas termināli astoņās valstīs. Uzņēmums nodrošina aviācijas degvielu aptuveni 80 lidostās desmit valstīs un ražo 750 dažādu smērvielu produktus, kas tiek pārdoti 20 valstīs.

Circle-K ir uzņēmuma Alimentation Couche-Tard meitasuzņēmums, un ir daļa no vairāk nekā 8100 staciju un 70 000 aizrautīgu mazumtirgotāju tīkla, kas ik nedēļu apkalpo vairāk nekā 30 miljonus apmeklētāju visā pasaulē.

www.circlek.lv

DBS PARTNERI