Izklaides pasākumu organizēšana

Korporatīvi autobraukšanas pasākumi – jautrība, azarts un komandas gars! Autopeintbols, dzēruma brilles, šķēršļu josla u.c. trakas un aizraujošas izklaides ar auto sniedz ikdienā pie stūres neiedomājamas sajūtas un ļauj apgūt drošas braukšanas iemaņas. Pasākumi tiek plānoti atbilstoši klienta vēlmēm un notiek atbilstošā vidē, ievērojot visstingrākās drošības prasības.

Kartingu sacensības komandās

Brauciens ar kartingu ir pa spēkam jebkuras vecuma grupas un sagatavotības braucējam

Droša braukšana un komandas saliedēšana

Atraktīvs pasākums brīvā dabā, komandās, ar automašīnām. Veiklības braucieni, izmantojot drošas braukšanas elementus ar laika kontroli – jautrība, azarts un komandas saliedēšana

Bezceļu izbraukšana ar džipiem

Asu emociju cienītājiem piedāvājam izbraucienus un orientēšanos ar džipiem pa bezceļiem, dažādiem ūdens šķēršļiem, dubļu rievām, grāvjiem, bedrēm un kalniem

Auto orientēšanās

Izklaides auto foto orientēšanās rallijs, neaizmirstamai darba kolektīva saliedēšanai vai draugu izklaidei

Negadījumu simulators

Auto apgāšanās stends jeb simulators ļauj piedzīvot sajūtas, kādas ir satiksmes negadījuma laikā, mašīnai apgāžoties vai metot kūleņus kā arī atgādina, cik svarīgi ir piesprādzēties

KĀDĒĻ UZTICĒT PASĀKUMU TIEŠI MUMS?

Drošas Braukšanas Skolas izklaides pasākumus izmēģinājusi un rekomendē visdaudzveidīgākā auditorija. Kartingu braucienus noteikti izbaudīsiet vecpuišu/vecmeitu ballītē vai dzimšanas dienas svinībās, turpretim drošas braukšanas pasākumu vai bezceļu orientēšanās izbraucienu ar džipiem, iesakām izmēģināt uzņēmumu kolektīviem komandas saliedēšanai un piedzīvojumu pilnai dienai. Drošas braukšanas “teambuilding” pasākumu un bezceļu izbraucienu ar džipiem iespējams veidot sacensību formātā.

Negadījumu simulators var būt kā daļa no  komandas saliedēšanas vai koorporatīvā pasākuma arī jūsu uzņēmuma teritorijā.

Adrenalīna cienītāji gan individuāli, gan grupās iecienījuši izbraucienu ar džipiem: slikti laikapstākļi un nestandarta ceļa segums šajā pasākumā nav problēma!

Tādi izklaides pasākumi kā kartingu izbrauciens vai drošas braukšanas apmācības, būs lieliska dāvana sadarbības partneriem, aģentūrām – kā balvas loterijās vai akcijās.

Lai nezaudētu sacensību garu, visu piedāvāto izklaides pasākumu beigās varam nodrošināt arī apbalvošanu! Par papildu samaksu  nodrošinām arī fotogrāfu un izbraukuma ēdināšanu. 

Kopīgiem spēkiem parūpēsimies par unikālu piedzīvojumu katram individuāli, darba kolektīva ietvaros vai draugu grupās!

Ļaujies piedzīvojumam visas dienas garumā! 

Katram uzņēmumam tiek izstrādāts individuāls piedāvajums. Lai pieteiktos kādam no piedāvātajiem pasākumiem, lūgums rakstīt uz info@dbs.lv vai zvanīt pa tālr. +371 67 450 430.

DBS PARTNERI