Auto Orientēšanās

  • Vairāku gadu pieredze pasākumu organizēšanā
  • Dažāda veida orientēšanās pasākumi ar auto – orientēšanās rallijs, tūrisma rallijs, ekorallijs
  • Iespēja veidot pasākumu ar dažādām automašīnām, iesaistot partneri dīleri
  • Papildus varam nodrošināt ar ēdināšanu un citu izklaidi

Pasākuma apraksts

Dažāda veida orientēšanās pasākumi ar auto – orientēšanās rallijs, tūrisma rallijs, ekorallijs, būs piemēroti  darba kolektīva saliedēšanai (team building), sporta spēlēm, dzimšanas dienas vai vecpuišu/vecmeitu ballītei.

Fotoorientēšanos pilsētā –  ekipāžam (komandām) tiek dots uzdevums pēc fotografijām un vēsturiskiem – ieaprakstiem atrast norādītās vietas.

Fotoorientešanās rallijs –  ierobežotā laika posmā dalībniekiem jāsaplāno savs maršruts, jāatrod objekti, veicot pēc iespējas īsāku distanci un laikā arī jāfinišē.

Regularitātes rallijs – disciplīna, kurā noteicošais ir nevis ātrums, bet precizitāte un pilota un stūrmaņa sadarbība.

Ekorallijs – dalībnieki veic konkrētu distanci, meklējot pieturpunktus, pildot attiecīgus uzdevumus un dienas beigās – cīnoties par ekonomiskākā braucēja titulu, maršrutu veicot ar pēc iespējas mazāku degvielas patēriņu.

Orientēšanās pasākums ietver dažādus uzdevumus, kas veicami ar automašīnu un bez tās. Uzdevumi veidoti ar imitētu pirmās palīdzības sniegšanu un citiem izdzīvošanas elementiem. Orientēšanās pasākums mežā notiek instruktoru uzraudzībā, kuri atbild un rūpējas par pasākuma dalībnieku drošību.

Cenā iekļauts: individuāla maršruta, uzdevumu izstrādāšana, izdales materiāli – kartes, fotolapas, uzdevumi, instruktāža, starta un finiša procedūra, rezultātu aprēķināšana un uzvarētāju paziņošana/apbalvošana.

Aptuvenais pasākuma laiks  3 – 4 h.

Pasākuma cena (līdz 30.cilvēku kolektīvam) sākot no 1600 EUR + PVN

Katram uzņēmumam tiek izstrādāts individuāls piedāvajums. Lai pieteiktos auto orientēšanās pasākumam, lūgums rakstīt uz info@dbs.lv vai zvanīt pa tālr. +37167450430.

 

Miles® ekorallijs

Jau devīto gadu viens no atpazīstamākajiem auto orientēšanās pasākumiem ir Drošas Braukšanas Skolas, Circle K Latvia un informatīvā atbalstītāja TVNET rīkotais miles® ekorallijs. Rallija ietvaros vienas dienas garumā dalībnieki veic konkrētu distanci, meklējot pieturpunktus, pildot attiecīgus uzdevumus un dienas beigās – cīnoties par ekonomiskākā braucēja titulu, maršrutu veicot ar pēc iespējas mazāku degvielas patēriņu.

 

Detalizētāku informāciju par 2019.gada Ekoralliju atradīsiet:

www.dbs.lv vai https://dbs.lv/jaunumi/aicinam-pieteikties-devitajam-miles-ekorallijam/ 

 

 


DBS PARTNERI