Droša motobraukšana

Drošas braukšanas apmācība motocikla vadītājiem

Uzzināt vairāk Uzdot jautājumu

Teorijas apmācības (~1,5 h)

Teorijas apmācībās tiek apskatītas tādas tēmas, kā redzes īpatnības un informācijas uzņemšana, pareiza braukšanas ekipējuma lietošana, braukšanas tehnika - bremzēšana un paātrināšanās, saķeres nodrošināšana un smaguma centra pārvietošana, dažādu manevru pareiza veikšana, šķēršļu pārvarēšana bezceļa apstākļos, ekipējuma nostiprināšana, speciālā ekipējuma izmantošana.

Minimālais cilvēku skaits grupā - 6 cilvēki

Praktiskās nodarbības (~3,5 h)

Praktiskajās nodarbībās tiek trenēta pareiza sēdēšanas un braukšanas pozīcija, situācijas novērošana. Vispārējie vingrinājumi moto vadīšanas uzlabošanai - bremzēšana taisnvirzienā un līkumā, pareiza izsvarojuma nodrošināšana un lietošana manevros, stūrēšana un pareizu trajektoriju izvēle, manevrēšanas principi bīstamās situācijās un reljefā, šķēršļu pārvarešana dažādos veidos, braukšana uz dažādiem segumiem.

Apmācību vieta - speciāli sagatavots poligons, aprīkots ar programmas apgūšanai nepieciešamo inventāru un iekārtots atbilstoši drošības standartiem

Apmācība notiek ar klienta motociklu

Izmantojam individuālu pieeju katram audzēknim

Garantējam profesionālu un pozitīvu attieksmi

Piedāvājam ekonomiskas braukšanas apmācības

Nodrošinam apmācības bez slēptām izmaksām

Izmaksas

Drošas motobraukšanas kurss

Drošas motobraukšanas kurss notiek sešu vai vairāk cilvēku grupā (1-2 instruktoru vadībā).

170 EUR (t.sk.PVN)

cena norādīta par viena cilvēka apmācību

Ņemiet vērā!

Apmācības drošai motobraukšanai notiek tikai motosezonas laikā!

Motosezona Latvijā: 01.05. līdz 31.08.

Pieteikties

hCaptcha

   Pārsteidz ar dāvanu no DBS!

Ja vēlaties dāvināt, tad varam sagatavot dāvanu kartes veidā un nosutīt Jums elektroniski, vai kartiņas formātā saņemt variet Kalnciema ielā 37.

Rēķina sagatavošanai nepieciešams atsūtīt maksātāja datus:
(vārds, uzvārds un personas kods) vai rekvzītus.

Uzzināt vairāk

Droši variet atsūtiet arī dāvanu kartes saņēmeja vārdu/uzvārdu un telefonu, lai varam iekļaut sarakstā, tiklīdz būs zināms datums, kad kursu var iziet - dāvanu kartes saņēmējs, saņems sms.

DBS komanda

/  Profesionāli instruktori ar lielu pieredzi

/  Individuāla pieeja katram audzēknim

Mēs rūpējamies, lai Tevi sagatavotu ne tikai vadītāja apliecības iegūšanai, bet drošai un prasmīgai braukšanai dažādās situācijās. Lai Tu izprastu uz ceļa notiekošo un kļūtu par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku, kurš neapdraud sevi un citus.

Uzmanību

Motosezona ir atklāta

Ar ko izceļas DBS Autoskola?

/  DBS Autoskola uzņemas pilnu atbildību par apmācībām un rūpējas par to, lai tās vienmēr notiktu augstākajā kvalitātē.

/  Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram audzēknim un pielāgojam apmācības katra audzēkņa prasmju līmenim.

/  Mēs rūpējamie par to, lai Jūs izprastu uz ceļa notiekošo un kļūtu par pilnvērtīgu satiksmes dalībnieku.

/  Mūsu instruktori ir iecietīgi, vienmēr izrāda cieņu un nekad nepaceļ balsi pret saviem audzēkņiem.

/  Pie mums visas izmaksas ir zināmas jau sākumā, apmaksa par apmācībām tiek veikta ar pārskaitījumiem.

Tiek nodrošināts pilnīgs maksājumu caurspīdīgums.

Atsauksmes

Autoskola atsauksmes

50 gadu vecumā sākt mācīties stūrēt auto, tā nav tāda viegla lieta. Un es šobrīd nenožēloju neko. Paldies DBS Autoskolai, ka izdevās nokārtot visu ar pirmo reizi, gan teoriju, gan braukšanu. Tas bija pašam sev jauns pārsteigums un jauns atklājums. Man bija svarīgi izvēlēties tādu Autoskolu, kurā kārtīgi iemāca un lai es uz ceļa neradītu problēmas citiem. Arī uz ceļa mēs visi kopā esam ansamblī un atbildīgi viens pret otru.

Normunds Šnē

Autoskola atsauksmes

Uzrunāja jau nosaukums – Drošas Braukšanas Skola un tas attaisnoja sevi. DBS Autoskolā ir īpaša attieksme – no personāla, pasniedzēju un instruktoru puses. Es biju nopelnījusi šo īpašo attieksmi un šeit to saņēmu. Visus eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Braukšanas istruktors ir ļoti labs psihoterapeits.

Rudīte Grasberga

Autoskola atsauksmes

Apskatījos internetā un uzzināju, ka šī ir viena no labākajām autoskolām Latvijā un domāju pamēģināt. Esmu ļoti aizņemts cilvēks un man bija gan skola, gan treniņi un piemērotus laikus atradu šajā autoskolā, kas pielāgojās un reizi nedēļā pasniedza noteikto kursu. Pasniedzējs spēja pieiet katram individuāli līdz tu beidzot visu saproti. Es iesaku iet uz šo autoskolu, jo tā ir viena no labākajām un prestižākajām autoskolām Latvijā. Eksāmenu rezulāti liecina par savu – 100% visu var nokārtot ar pirmo reizi.

Uldis Tazāns