Bridgestone un DBS aicina uz nebijušu ziemas auto aktivitāti Brauc droši!

Bridgestone un Drošas braukšanas skola (DBS) 20. janvārī interesentiem piedāvās nebijušu iespēju – izmēģināt savu braukšanas veiklību un ātrumu, kā arī novērtēt sava auto riepu kvalitāti ziemas auto trasē pašā Rīgas centrā – pie Arēnas Rīga.

Brauc droši! aicināts piedalīties ikviens auto braucējs ar savu automašīnu. Ziemas auto trasē pie Arēnas Rīga interesentus gaidīs Drošas braukšanas skolas un Bridgestone profesionāļi.

Bridgestone Baltics mārketinga un mazumtirdzniecības vadītājs Intars Vizbulis: “Aicinu izmantot unikālu iespēju un pašā Rīgas centrā izbraukt ziemas auto trasi, izmēģinot savu ziemas braukšanas veiklību un ātrumu, kā arī pārbaudot sava auto ziemas riepu kvalitāti.  Pareiza riepu izvēle ir sarežģīts lēmums, tādēļ vienmēr ir vērts pakonsultēties ar ekspertiem.”

Drošas braukšanas skolas direktors Jānis Vanks: “Ar šo aktivitāti DBS aizsāk sadarbību ar pasaules līderi automašīnu riepu tirdzniecībā – Bridgestone. DBS un Bridgestone vieno visaugstākie kvalitātes standarti un atbildīga pieeja darbam. Kopā vēlamies sniegt būtisku ieguldījumu Latvijas satiksmes drošībā, piedāvājot iespēju ikvienam autovadītājam praksē izmēģināt drošas braukšanas principus un izglītojot par auto riepu kvalitāti!”

Pirmajiem ātrākajiem katras klases braucējiem ziemas trasē Bridgestone dāvinās jaunu ziemas auto riepu komplektu, katru 300 eiro vērtībā. Divi nākamie katras klases ātrākie braucēji iegūs Drošas braukšanas skolas dāvanu – ziemas braukšanas apmācību kursu 135 eiro vērtībā. Organizatori būs sarūpējuši īpašas balvas arī 10 pirmajiem braucējiem. Brauc droši vadīs auto eksperts Normunds Avotiņš, aktivitātes varēs klausīties radio Star FM.

Bridgestone un DBS bezmaksas ziemas auto trase pie Arēna Rīga 20. janvārī darbosies no pulksten 12:00 līdz 19:00. Izmanto nebijušu iespēju!

Skatīt konkursa nolikumu

Par Bridgestone:

BridgestonePateicoties 80 gadus ilgajai pieredzei un progresīvajām japāņu tehnoloģijām Bridgestone šobrīd ieņem pirmo vietu riepu pārdošanā ne tikai Japānas, bet arī starptautiskajā tirgū.

 

Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy course
download karbonn firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course

DBS PARTNERI